3 adımda Doğu Perinçek’e nasıl imza verilir?

Vatan Partisi, Doğu Perinçek’in Cumhurbaşkanı adaylığı için nasıl imza verileceğini 3 pratik adımda özetledi. Seçim kurulları hafta sonu da açık.

Yurttaşları, 4-9 Mayıs tarihleri arasında bağlı bulundukları ilçe seçim kurullarına giderek Doğu Perinçek için imza vermeye çağıran Vatan Partisi, çalışmalarına tam gaz devam ediyor.

Vatan Partisi yayınladığı yeni videoyla 3 basit adımda, Doğu Perinçek’in Cumhurbaşkanı adaylığı için nasıl imza verileceğini anlattı.

Doğu Perinçek için imza

Doğu Perinçek için imza

4-9 MAYIS TARİHLERİ ARASINDA PERİNÇEK İÇİN YSK’YA!

Çağrı niteliğinde yayınlanan videoda, “Gerçek çözümlerle Türkiye’yi ilerletecek lider, Doğu Perinçek’in Cumhurbaşkanı adayı olması için, 4-9 Mayıs tarihleri arasında saat 20.00’ye kadar bağlı olduğunuz ilçe seçim kuruluna bizzat giderek siz de imza verebilirsiniz” ifadelerine yer verildi.

Öte yandan www.perinceke100binimza.com internet adresi de yayına başladı. Vatandaşlar bu adresten Doğu Perinçek’in adaylığı konusunda her türlü bilgiye ulaşabilecek. İsteyen yurttaşlar Perinçek’in kampanyasına da katılabilecek. Sitede ayrıca, Türkiye’deki bütün il-ilçe seçim kurullarının adresleri de yer alıyor.

Bu çalışmaların yanı sıra, Doğu Perinçek’in adaylığı için bir de “Alo İmza Hattı” hizmete girdi. İlgili numaralardan yurttaşlara imza süreci hakkında gerekli bilgiler veriliyor ve sorular yanıtlanıyor. Vatan Partisi yetkilileri, “Alo İmza Hattı”na yoğun ilgi olduğunu ve genel merkezin telefon yağmuruna tutulduğunu bildirdi.

Numaralar şöyle:

0549 371 00 25

0541 307 77 72

0542 820 32 02

0549 438 20 01 (İstanbul)

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir